Home > sztuka dla biznesu > Podsumowanie roku w branży IT - oprawa artystyczna

sztuka dla biznesu

Szczecińska branża IT uroczyście podsumowała rok 2013 w studiu S-1 Polskiego Radia Szczecin. Open Gallery zadbało o oprawę artystyczną wydarzenia. Podczas uroczystości odbył się koncert utalentowanego szczecińskiego wokalisty Michała Grobelnego z zespołem w składzie: Paweł Rozmarynowski – bas i Tomek Nawrocki – perkusja. Koncert uświetniła artystyczna multimedialna oprawa Katarzyny Pawłowskiej.

Michał Grobelny jest laureatem wielu festiwali piosenki dziecięcej i młodzieżowej, a szerokiej publiczności zaprezentował się w programie "The Voice of Poland", gdzie doszedł aż do półfinału. Brał też udział w innych programach telewizyjnych tj. "Szansa na sukces" z Mietkiem Szcześniakiem oraz z piosenkami Andrzeja Zauchy, doszedł też do półfinału 3 edycji programu "Mam talent".

Katarzyna Pawłowska to niezależna artystka obecnie mieszkająca i pracująca w Szczecinie. Zajmuje się sztukami wizualnymi w szerokim znaczeniu - fotografii, klipów wideo, videomappingu i multimedialnej scenografii VJ'ing. Jako Pani Pawlosky brała udział w wielu wystawach i festiwalach artystycznych.