Home > aktualności > Inauguracja cyklu ANTIDOTUM w Warszawie

aktualności

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia kilku chwil w otoczeniu intrygującej sztuki. Zaprezentujemy twórczość polskich malarzy młodego i średniego pokolenia, którzy w znaczącym stopniu kształtują polskie malarstwo współczesne. Fantastyczne, wypełnione mocnym, plakatowym kolorem obrazy Artura Przebindowskiego. Oryginalne pejzaże Artura Trojanowskiego, określane jako stany energetyczne ukazane w trakcie materializowania się ich widoku. Wyraziste, agresywne w kolorystyce, surrealistyczne prace Wojciecha Koniuszka w duchu Nowych Dzikich. Chłodne, pobrzmiewające echami modernizmu, architektoniczne pejzaże Anny Reinert. Odwołujące się do doświadczeń minimal-artu i malarstwa materii obrazy Tomasza Kopcewicza. Wreszcie prace Roberta Olszowskiego, będące efektem strukturalnych poszukiwań i ciekawą wariacją na temat abstrakcji geometrycznych. 

Jest to malarstwo widziane i docenione przez wiele instytucji rynku sztuki i profesjonalnych kuratorów. Uważnie wyselekcjonowane. Nasz projekt nosi tytuł Antidotum. Zapraszamy Państwa do przeżycia intymnej przygody z wyjątkowym polskim malarstwem współczesnym oraz do osobistego spotkaniu z twórcami prezentowanych prac. 

Monika Krupowicz i Katarzyna Stolarska zapraszają 28 maja o godz. 19.30 na wystawę inaugurującą cykl ANTIDOTUM. Czekamy na Państwa w nowej przestrzeni artystycznej w Warszawie przy ul. Puławskiej 22 (róg Narbutta).